Наші вакансії

Компанія “Кратія” – хороший та надійний роботодавець, зацікавлений в якісному і кількісному розвитку свого штату. Ми добре розуміємо, що люди – це наше все. Успішний консалтинговий бізнес будується виключно завдяки успішній та дружній команді.

На початок 2011 року в компанії працює 27 осіб в штаті, і більше 30 позаштатно. Ми продовжуємо розвиватися і у нас відкриті наступні вакансії:

Наявні вакансії

В зв’язку з розширенням відділу ми шукаємо співробітника, який взяв би на себе роботу з супроводження частини проектів в Державному Експертному Центрі, а також – оформлення адміністративної частини досьє для реєстрації, перереєстрації та внесення змін.

Ми шукаємо досвідченого та кваліфікованого співробітника, та готові запропонувати гідні умови роботи, аналогічні Представництвам європейських компаній.

Чекаємо на Ваше резюме за адресою hr@cratia.ua, обов’язково вкажіть посаду “Фахівець з реєстрації”, а також – рівень бажаної заробітної плати. 

Фармацевтичній компанії потрібен позаштатний перекладач з/на англійську, російську, українську. Обов’язкова медична освіта, досвід перекладів від 2-х років.

 Вимоги:

  • відмінне знання письмової англійської, російської та української мов (медицина або аналітична хімія);
  • досвід роботи з перекладу медичних текстів від 2-х років;
  • здатність перекладати від 5 сторінок на день;
  • (схвалюється) досвід роботи з перекладу матеріалів реєстраційного досьє, клінічних випробувань;

 Умови роботи:

  • робота на дому;
  • своєчасна оплата, великі обсяги робіт (150-500 сторінок кожен місяць);
  • офіс компанії знаходиться в м. Києві, але ми чудово працюємо з позаштатними співробітниками з інших міст;

Ваше резюме з позначенням “Перекладач англійської мови” надсилайте електронною поштою на hr@cratia.ua.

NB! Обов’язково потрібно зробити текстовий переклад. 

Попередні консультації ми надаємо безкоштовно, дзвоніть нам за телефоном +38 (068) 064-78-31, +38 (044) 223-61-67, або пишіть на е-мейл info@cratia.ua, або приїжджайте на зустріч безпосередньо до нашого офісу.