Главная » База знань
Наша компанія дорожить своєю репутацією і неухильно дотримується найвищих стандартів ділової етики в усіх напрямках своєї діяльності, чесно веде бізнес відповідно до найвищих стандартів. Діяльність компанії ґрунтується на законних, ефективних та справедливих методах ведення роботи, включаючи, але не обмежуючись взаємовідносинами з державними органами та чиновниками, взаємини зі своїми працівниками, веденням звітності та сплатою податків, виконанням та суворим дотриманням законодавства України.
Основна відмінність БАД від ліків полягає в тому, що ефективність дієтичних добавок не є доведеною, або доведений рівень ефективності не дозволяє призначати продукт для лікування або профілактики.
Деякі продукти, що мають один і той же склад, але різні торгові назви, можуть бути зареєстровані і як ліки, і як дієтичні добавки. Хорошим прикладом є рослинні продукти (наприклад – гінкго білоба, артишок), вітамінні та мінеральні комплекси. Справа в тому, що реєстрація продукту як лікарського засобу передбачає наявність великого обсягу документації не тільки по застосуванню продукту, але і по виробничому процесу, методів контролю якості та іншої хіміко-фармацевтичної і технологічною документацією. Крім того, реєстрація лікарського засобу на порядок дорожче і проходить набагато довше, ніж реєстрація діетіеской добавки (БАД).
Якщо препарати проведені на підставі вітамінів, мінералів, компонентів амінокислот або жирних кислот – норма одного з даних речовин в рекомендованої середньодобової норми споживання повинна бути набагато вище, ніж рекомендована середньодобова норма споживання з метою збереження загального стану здоров’я та доброго самопочуття (цитата з Митного Тарифу України , пояснення до позиції 3004).
З точки зору імпорту та маркетингу існує декілька основних відмінностей дієтичних добавок від лікарських засобів:
Всі біологічно активні добавки, згідно законодавства України, віднесені до категорії «харчові продукти спеціального дієтичного призначення». Термін «харчові» передбачає, що застосування продукту є пероральним.
Якщо Ваш продукт не для внутрішнього застосування – то, найімовірніше, він відноситься до ліків, медичних виробів або косметичним засобам.
Харчові продукти спеціального дієтичного призначення обкладаються податком на додану вартість (ПДВ, 20%) і митом.
Ні, реєстрація компанії або представництва не потрібна для реєстрації дієтичних добавок.
Будь-яка компанія – юридична особа, резидент або нерезидент України, може бути заявником, тобто власником, реєстраційного свідоцтва. Заявник несе відповідальність за якість і безпеку даного продукту в Україні.
Оптова та роздрібна торгівля харчовими продуктами спеціального дієтичного призначення не є ліцензованим видом діяльності.
Попередні консультації ми надаємо безкоштовно, дзвоніть нам за телефоном +38 (068) 064-78-31, +38 (044) 223-61-67, або пишіть на е-мейл info@cratia.ua, або приїжджайте на зустріч безпосередньо до нашого офісу.
Адреса:
вул. Багговутівська 17-21, 6-й поверх, 04107, м.Київ, Україна
Графік работи:
Пн-Пт з 9-30 до 18-00 по Київським часом (GMT +02:00)